Brisa Lite Gel

BRISA LITE GELS, to kolejne przełomowe odkrycie zespołu CND.

Twórcy CND Shellac przedstawiają innowacyjny system całkowicie zmywalnego żelu, który zrewolucjonizuje rynek stylizacji paznokci: poznaj BRISA LITE! 🙂

BRISA LITE, to FORMUŁA NOWEJ GENERACJI. Szybko się nakłada, łatwo ściąga, WYJĄTKOWO nosi!

 

 Dlaczego system Brisa Lite jest wyjątkowy?

  • nie trzeba piłować naturalnej płytki przed nałożeniem żelu!

  • nie trzeba piłować żelu, aby go zdjąć!

  • zdejmujesz stylizację w 15 lub 30 minut!* (bez piłowania!)

BRISA LITE SMOOTHING GEL

to lekki i elastyczny, całkowicie zmywalny żel służący do wzmocnienia i wygładzenia naturalnej płytki.

  • wzmacnia płytkę paznokcia

  • wygładza nierówności

  • chroni płytkę przed uszkodzeniami

  • jest cienki i elastyczny

  • przedłuża trwałość Shellac do 3 tygodni

  • NIESKAZITELNE I NATURALNE paznokcie tylko po jednej warstwie Brisa Lite Smoothing Gel!

Kiedy stosować:

Kiedy paznokcie są słabe, cienkie, pobruzdowane i nie możesz ich zapuścić.
Brisa Lite Removable Smoothing Gel świetnie sprawdza się przy stylizacji Shellac przedłużając jej trwałość do 3 (i więcej) tygodni!

Brisa Lite sprawdza się też doskonale tylko jako warstwa zabezpieczająca naturlną płytkę.
Cienka i elastyczna warstwa BrisaLite sprawia, że paznokcie są nieskazitelnie gładkie!

*Zdjcie stylizacji Smoothing Gel to tylko 15 minut – bez piłowania! Dzięki temu nigdy podczas stylizacji nie dochodzi do uszkodzenia płytki!

BRISA LITE SCULPTING GEL

kiedy chcesz nadać swoim paznokciom kształt lub je przedłużyć.

To pierwszy prawdziwie budujący i całkowicie zmywalny żel! Idealnie nadaje się do przedłużania, lub wtedy, kiedy Twoje paznokcie potrzebują prawdziwego wzmocnienia.
Nie wymaga wcześniejszego piłowania płytki.
*Aby zdjąć stylizację, wystarczy 30 min. bez piłowania!

USUWANIE STYLIZACJI BRISA LITE GE

PEDICURE

To tradycyjny zabieg na stopy, prawidłowo wykonany nie tylko poprawi ich wygląd, ale wpłynie pozytywnie na cały organizm, gdyż jak wiadomo w stopach znajdują się wszystkie receptory odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. To właśnie dzięki stopom możemy biegać, skakać, tańczyć, to one noszą nas każdego dnia i dla tego pedicure to nie tylko zabieg przeznaczony na okres wiosenno-letni, ale należy z niego korzystać regularnie przez cały rok. Poza walorami estetycznymi często przynosi ulgę obolałym stopom

PEDICURE LECZNICZY

Pedicure leczniczy jest klasycznym zabiegiem rozszerzonym o profesjonalną ocenę stanu stóp i płytki paznokciowej. Wykonywany jest przez doświadczonego specjalistę z zakresu podologii kosmetycznej. W ramach pedicure leczniczego wykonujemy zabiegi m.in.:- usuwania odcisków, nagniotków i modzeli- korekcji wzrastających paznokci- pielęgnacji pękających pięt- pielęgnacji stopy cukrzycowejWykonywany regularnie utrzymuje stopy w doskonałej kondycji i zapobiega powstawaniu patologicznych zmian w ich obrębie

 

Nasze Centrum Kosmetologii Medycznej,  jest idealnym miejscem dla osób borykających się z problemami stóp. Oferujemy kompleksowe zabiegi przynoszące ulgę w najcięższych przypadkach, przy zachowaniu najwyższego komfortu podczas ich przeprowadzania, gwarantujemy bezpieczeństwo i najwyższy standard higieny usług. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości sprzętu z wykorzystaniem jednorazowych narzędzi. Podstawowym zadaniem naszych specjalistów, jest profilaktyka poprzez pielęgnację i kontrolę wszelkich zmian, które pojawiają się na stopach. W przypadku, gdy sama pielęgnacja okazuje się niewystarczająca, podolog posługując się swoją wiedzą i umiejętnościami, wykonuje nieinwazyjne zabiegi i terapie służące niesieniu ulgi w bolesnych procesach chorobowych

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ AKRYL/ŻEL

Żelowa metoda przedłużania paznokci, na równi z akrylową od dłuższego już czasu króluje w gabinetach. Zarówno jedna, jak i druga ma swoich zwolenników i choć akryl jest „starszy stażem” od żelu, to na chwilę obecną można powiedzieć, że każda z nich cieszy się taką samą popularnością. Akryl jest to masa chemoutwardzalna, którą otrzymujemy poprzez połączenie ze sobą dwóch składników: płynu i pudru, natomiast żel jest materiałem jednoskładnikowym, światłoutwardzalnym do czego potrzebuje promieni UV. Niezależnie od metody idea jest ta sama: stworzyć idealną stylizację.

 
 
PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI NA STOPACH METODĄ AKRYL/ŻEL

 To usługa dzięki której nasze paznokcie u stóp będą wyglądały bardzo estetycznie. Do gabinetu często trafiają klientki, których problemem jest bardzo krótka lub zdeformowana płytka paznokciowa, a w takiej  sytuacji można  tylko pomarzyć o pięknie wyglądających stopach i paznokciach, np. w stylu frencz. Aby uzyskać taki efekt,  wykorzystuje się znane już techniki przedłużania i stylizowania dłoni, takie jak akryl     lub żel światłoutwardzalny.

MANICURE SHELLAC

[su_spacer]

Profesjonalny system nowoczesnej stylizacji paznokci w Gabinecie.

Nakładany jak lakier.

Wytrzymały jak żel.

Zdejmowany w ciągu kilku minut.

Pragniemy z dumą zaprezentować Państwu pierwszy na świecie produkt typu HybrId Nail Color.

To już koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania!

Powitajmy Shellac Hybrid Nail Color!

[su_spacer]

Produkt ten stanowi tak rewolucyjne odkrycie ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni, a usuwa się go w ciągu kilku minut!

Pożegnaj uczucie frustracji związanej z uszkodzeniami lakieru.

Powitaj satysfakcję i zadowolenie z idealnie trwałego koloru.

SHELLAC – czy może być noszony przez osoby z alergią?

[su_spacer]

Nawet klientki, które miały dotychczas jakikolwiek problem ze stylizacją paznokci i nie były w stanie jej nosić ze względu na podnoszenie się płytki, onycholizę, alergię i ograniczenia czasu- teraz będą mogły z powodzeniem pozwolić sobie na Shellac! Formuła 3-free (wolne od Toluenu, Formaldehydu i DBP) zapewnia że produkt jest hipoalergiczny i nie powoduje żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokcia.

SHELLAC –  stanowi połączenie najlepszych właściwości lakierów do paznokci (łatwość aplikacji, wysoki połysk, nasycony kolor) a zarazem najlepszych cech żelu (stanowi cienką warstwę ochronną, jest niemal bezzapachowy i jest nieścieralny) jest to wykorzystanie rewolucyjnej technologii hybrydowej.

[su_spacer]

SHELLAC – łatwe usuwanie produktu z płytki

[su_spacer]

Produkt nie rozpuszcza się pod wpływem zmywacza. Jego unikalny skład umożliwia usunięcie stylizacji w ciągu 10 minut w całkowicie bezpieczny sposób za pomocą specjalnych płatków, dlatego też zabieg usuwania należy wykonywać w salonie.